0212 613 59 22  info@detayreduktor.com


HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

     Bütçelerin azaldığı, beklentilerin yükseldiği yeni bir dünya standartlarında tecrübe ve bilgimizi teknoloji ile harmanlayarak hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

    Bakış açısını, sunuş tarzını değiştirerek güncel teknoloji ve yenilikleri takip ederek siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı hedefliyoruz.Hizmette başarı ve süreklilik prensibiyle hareket edip, yaptığımız işe ve sizlere gereken değeri vererek severek yapıyoruz. Farkındayız ki bir işi severek yaptığımız zaman alanımızda kendimizi geliştirir ve başarılı olmak için çalışırız. Çalıştığımız her projede gereken disiplini sağlıyor ve ekibimize güveniyoruz.

     Gösterdiğiniz ilgi ve alakanizdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, bugün ve gelecekte de sizlere hizmet vermekten büyük haz duyuyoruz.

 

     MISYONUMUZ

     Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, beklentiler üzerinde ürün ve hizmet çözümleri ile artan sadık müşteriler elde etmek ve siz değerli müşterilerimize marka guvencemizi hissettirmektir.En önemliside; sizlerin sadakatini sağlamak ve taleplerinizi taahhüt ettiginiz şekilde ve zamanında karşılamak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek ve sürekli büyümek ilkesini benimsemek.

 

    VIZYONUMUZ

    Dünya standartlarına uygun, güvenli ve kaliteli bir ortamda herkese hizmet vererek akla ilk gelen isim ve örnek bir kurum olmaktır.Ayrıca yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklasimimizla sektörün öncülüğünü yapan Turkiye'nin en saygın kuruluşu olmak hedeflerimizdedir.
Detay Reduktor 2016 © Tüm hakları saklıdır.